O nas

Praskie Klimaty zaczęły się od ślubnej parady maluchów zorganizowanej przez założyciela Łukasza. Mateusz – współorganizator Praskich Klimatów – był jedną z osób, które brały udział w spontanicznej paradzie maluchów. Od tamtego momentu wspólne wycieczki na zloty stały się oczywistością.

Praskie Klimaty - O nas

Po wielu obserwacjach, zauważyliśmy, że zwykle są to krótkie spoty mające na celu integrować miłośników klasycznej motoryzacji, a rajdy  klasyków są rzadkością. Jeśli ktoś już je organizował to zwykle były one kierowane do wąskiej grupy ludzi. My postanowiliśmy to zmienić.

Z rozmów z wieloma znajomymi wynikało, że rajdy cieszyłyby się dużym zainteresowaniem i że wiele osób chętnie odwiedziłoby taką imprezę, aby poczuć nieco adrenaliny i wziąć udział w ciekawej przygodzie.

Dlaczego Praskie Klimaty?

Nazwa Praskie Klimaty wzięła się z fascynacji warszawską Pragą, którą uważamy za autentyczną dzielnicę. Chcieliśmy walczyć z typowymi stereotypami dotyczącymi Pragi, bo jesteśmy z nią mocno związani.

Z roku na rok robimy wszystko, co w naszej mocy, aby doskonalić Praskie Klimaty.

Nasze rajdy skierowane są zarówno do osób początkujących jak i do tych, którzy na rajdach pojazdów zabytkowych zjedli zęby.

Praskie Klimaty - o nas