Idzie nowe, czyli zapowiedź nowej odsłony Praskich Klimatów.

Nowe wcielenie Praskich Klimatów. Nowa formuła i kolejny rajd w przygotowaniu.

III edycja rajdu Praskie Klimaty przeszła już do historii. Po kilku dniach odpoczynku, po wielu recenzjach i licznych komentarzach, postanowiliśmy pójść za ciosem i nieco zmodyfikować formułę naszych rajdów.

Od samego początku, gdy w 2016 roku powstał pomysł stworzenia cyklu rajdów prostych i przyjemnych, naszym celem było to, żeby były to imprezy zarówno dla osób początkujących i tych, które na trasach rajdów turystycznych zjadły zęby.

Ostatnia edycja dała nam sporo do myślenia. Chcieliśmy stworzyć rajd bardzo różnorodny i zarazem ciekawy. Mniejszą niż rok wcześniej ilość zadań do wykonania miały zastąpić trzy podzielone tematycznie etapy. Dłuższa trasa, wiele typowych pytań o gnijące samochody to to czego oczekiwali ludzie podczas wcześniejszych rozmów po drugiej edycji. Wszystko to sprawiło, że pomysł na rajd został stworzony tak, aby robił jak najlepsze wrażenie. Wszystko wydawałoby się być idealne, gdyby nie fakt, że w tym dążeniu do stworzenia jak najlepszego rajdu zapomnieliśmy trochę o początkowym założeniu tego projektu. Najważniejsza powinna być dobra zabawa i przyjemność ze spędzonego wspólnie czasu.

Postanowiliśmy to zmienić. Pragniemy przygotować dla Was kolejną już edycję naszego rajdu o nazwie Praskie Klimaty Nocą.

Formuła tego rajdu będzie przypominać tą, którą przygotowaliśmy podczas Praskich Klimatów – po sąsiedzku. Zaprosimy Was do wspólnej wieczornej wycieczki po mieście. Odwiedzicie miejsca, które często nabierają blasku dopiero po zmroku. Sami zdecydujecie jaką drogą jechać na podstawie otrzymanych lokalizacji do odwiedzenia. Liczyć się będzie spryt, strategia, spostrzegawczość, czas i ilość przejechanych kilometrów.

Dodatkowo, żeby ograniczyć czas oczekiwania na wyniki po skończonym rajdzie, wszyscy rozjedziemy się po prostu do domów. My po zebraniu wszystkich kart drogowych opublikujemy wyniki na drugi dzień na wydarzeniu na Facebooku lub zaprosimy Was na krótkie spotkanie, aby wręczyć nagrody.

Mamy nadzieję, że nasza nowa formuła rajdów, które będziemy chcieli dla Was przygotowywać przypadnie Wam do gustu i spotka się z jeszcze większym zainteresowaniem wśród dotychczasowym i przyszłych załóg.

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii, więc pozostawcie po sobie kilka słów 🙂

Uncategorized
Previous Story
Next Story

You Might Also Like